Türkiye Taekwondo Federasyonumuzun 4. Olağan Mali Genel Kurulu Hakkında Önemli Duyuru

Federasyonumuzun 4. Olağan Mali Genel kurulunun 28 Aralık 2014 tarihlerinde Ankara'da yapılacağı delege listesi ile beraber ilan edilmiştir.
Söz konusu bu genel kurulda Bağımsız Federasyonlar Yönetmeliği ve Taekwondo Federasyonu Ana Statü maddelerince delege sayısı 300’ü geçemeyeceğinden, Federasyonumuzda da 2013-2014 yıllarında faaliyetlere katılan kulüp sayısı da 300'ü geçmiş olduğundan, hangi noterde, nerede, ne zaman kimlerin huzurunda yapıldığı belli olmayan kura çekimi yapılmış ve buna göre de delegeler belirlenmiştir. Bu delege listesi incelendiğinde ne tesadüftür ki büyük bir çoğunluğu Federasyona yakınlığı ile bilen kulüplerden oluşmuş olup, 2013-2014 yılı faaliyetlerine katılmış olmalarına rağmen muhalif olarak bilinen diğer kulüplere de delegelik hakkı milyonda bir ihtimal de bile olamayacak şekilde çok az sayıda çıkmıştır.


Bu sebeple 2013- 2014 yılında Federasyon faaliyetlerine katılıp da delege olamayan kulüplerin, kura çekimlerinin ne zaman, nerede, nasıl, kimlerin huzurun da yapıldığı, kura çekim torbasına girip girmediği ve ayrıca hangi kulüplerin girdiği konusunda itiraz etmelerinde fayda vardır. Aksi takdirde 2016 ve sonrasında da bu olumsuz kura çekimleri devam edecektir.

İtiraz yapılması (dilekçe hazırlanması ve diğer konular) konusunda yardım talep eden kulüplerimiz olursa,  sitemizle irtibata geçmeleri durumunda gerekli yardımı yapacağımızın bilinmesini istiyoruz.
Delege listelerine itiraz süresi 10 gün olduğundan en geç 05.12.2014 tarihine kadar itirazların yapılması gerekmektedir.

Bazı kulüp delegesi arkadaşlarımız delege listelerine ve başka konularda itirazlarda bulunmuşlardır. O dilekçelerde facebook sayfamızda mevcuttur. Örnek olarak o dilekçeleri de kullanabilirsiniz.

NOT: 2013-2014 YILLARI DELEGELİK İÇİN FAALİYETLERE KATILIP TA DELEGE OLAMAYAN KULÜPLER TELEFON NUMARALARI İLE BİRLİKTE AŞAĞIDAKİ EPOSTA ADRESİNE DURUMLARINI BİLDİRİRLERSE TOPLU OLARAK İTİRAZ EDEBİLİRİZ.
AYRICA FEDERASYON FAALİYETLERİNE KATILMADAN DELEGE OLARAK ÇIKMIŞ BİLDİĞİNİZ KULÜPLER VARSA BİLGİ VERMEK İÇİN AYNI EPOSTA ADRESİNİ KULLANARAK BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ...
info@cengizyagiz.com

Telif Hakkı © 2017. cengizyagiz.com Tüm Hakları Saklıdır.