Bu Adaletsizlik Ve Zulüm Bitinceye Kadar Mücadelemiz Devam Edecektir - Taekwondoya Sahip Çık

Taekwondoyasahipçık facebook sayfamız etik kurallar içerisinde kalmak şartı ile seçimlerde taraf olmuştur. İftira ve belden aşağı hiç bir paylaşımda yapmamıştır.

Taekwondo camiasındaki bu adaletsizlik ve zulüm bitinceye kadarda bu taraflığı devam edecektir.

Kendisine iftira atıldığını belden aşağı karalamalar yapıldığını söyleyen düşünen kişiler böyle bir iddianız var ise lütfen mahkemeye başvurunuz.

Kenar köşe yazarı pozlarında yandaşlık ve yağcılık yapmak için boş laflarla insanların kafalarını karıştırmayınız.

%15 imza teklifi gereken bir seçimde herkes herkesten imza istemek durumundadır. Kimse kimsenin imzasını çalmıyor.

TSE Spor Kulübünde olduğu gibi birçok il de delegelere baskı yapılmıştır. TSE Spor Kulübü delegesi ve Avrupa şampiyonu İbrahim İpek kardeşimizin delege olarak 10 gün ismi askıda kaldıktan sonra delegeliği kimler tarafından nasıl baskı yapılarak değiştirildi. En önemlisi de her seçimde kulüp delegesi olarak oy kullanan hatta 3.10.2012 tarihinde Modern Pentatlon Federasyonu seçimlerinde delege olarak oy kullanan Cengiz Yağız’ın delegeliği nasıl hangi şekilde düşürüldü de 04.10.2012 de Taekwondo federasyonu seçimlerinde oy kullandırılmadı. Asıl ayıp olanlar bunlardır.200 delege imzası ile yola çıkan bir yönetimin bu yaptığına doğru diyeceksek yapılacak bir şey yok. Asıl yanlış ve de ayıp olan budur. Yoksa delege ikna ederek oy ve imza istemenin neresi ayıptır anlayabilmiş değiliz. Bu yandaş ve yağcıları lanetliyor ve kınıyoruz.

Cengiz Yağız’a ait 16 tane imza mükerrer duruma bu federasyonun kurnazlıkları tarafından düşürüldü ama Cengiz Yağız çıkıp çok ayıp oldu demedi. Yalnızca hukuki yönden eleştiri ve hakkını savundu. Bu mükerrer imzalara bakılırsa hemen hemen birçoğunun tarihi Cengiz Yağız’ın imza aldığı tarihten sonraki tarihtir. Ne yapsaydı çıkıp ta çok ayıp ettiler mi deseydi. Kanuna ters olarak kurnaz ve kalleşçe hazırlanmış olan yönetmelik öyle diyordu mevcut yönetimlerde koltuklarını korumak için bu boşluktan faydalanarak gereğini yaptılar.

Seçimler bitti bu konularda kapanmalı bundan sonra hukuki süreç işlemeli.

Çuvaldızı önce kendine sonra başkasına batıracaksın. Yandaşlık ve yağcılıkla bu işler olmaz.

Taekwondoya Sahip Çık

Duyurular

Sitemiz Yayında

Çalışmalarımızı daha hızlandırmak ve kendimizi daha iyi ifade edebilmek için web sitemizi yayına aldık.

Görüşleriniz bizim için değerlidir.

Lütfen bize yazınız.

info@cengizyagiz.com

Uyarı

Gerek "taekwondoyasahipcik" facebook sayfasına, gerekse www.cengizyagiz.com web sitemizin konuk defteri ve eposta bölümlerine bu güne kadar bir kısım insanlar gerek düşünce yetersizliğinden, gerek provokasyon amaçlı olarak manuplatif bir takım iletiler yollamaktalar.
Bugünden sonra bu kişilere hak ettikleri şekilde karşılık verilecek ve sayfalarımızdan uzaklaştırılacaktır.

 

Telif Hakkı © 2017. cengizyagiz.com Tüm Hakları Saklıdır.